Just Baby & Kids CCK10 Rapunzel Kostümü
Ürün Kodu :
1116CCK10
Beden Seçimi
Beden Seçiniz 2 - 12 Yaş
KDV Dahil
155,00 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar

 
Just Baby & Kids /  Costume Collections

   

Prenses Tacı ile birlikte takım olarak gönderilir.

Rapunzel ve Prenses temalı doğum günü kutlamalarında veya okul müsamerelerinde kız çocuklar için özenle tasarlanmış Rapunzel kız çocuk ve bebek kostümünü temanızla uyum içerisinde kullanabilirsiniz. 


Bebeğiniz ve çocuğunuz için en şık, en kaliteli ve en sevimli kostümler Just Baby & Kids / Costume Collections da. 


Bu ürünü dilerseniz VIP Hizmetimizden faydalanarak farklı renklerde de hazırlatabilirsiniz. VIP Hizmet koşulları aşağıda belirtilmiştir. 


İncelediğiniz ürün kaliteli kumaş ve malzemelerle kendi atölyemizde hazırlanmaktadır. Hazır ( ithal ) ürünlerle karşılaştırmayınız.

 

Size Bir Önerimiz Var: İncelediğiniz Just Baby & Kids / Costume Collections serisi bu ürünün Miss Tasarım Atölyesi iş birliği ile hazırlanmış birbirinden sevimli ve şık özel tasarım kutlama ürünleri partiavm.com Doğum Günü Ürünleri bölümünde sizi bekliyor. Burayı tıklayarak siteden çıkmadan yeni bir pencerede keşfedebilirsiniz.

   
 

 
BEDEN SEÇİMİ:

 
Giyim ürünlerimiz belirtilen yaş ve boy aralıklarına uygun ölçülerle hazırlanabilmektedir. Ürünü en uygun ölçüde satın alabilmeniz için lütfen beden tablosunda belirtilen kilo, boy ve yaşına en uygun bedeni seçerek satın alınız.

     

 

   
TESLİM SÜRESİ:
 
Kostümlerimiz el işçiliği ile hazırlandığından siparişinizle birlikte iş yoğunluğuna ve teslim sürenize göre sıraya alınarak yapımına başlanır. Sipariş ortalama 2 ile 9 iş günü içerisinde adresinize teslim edilebileceği gibi, fazla adetli alımlarda bu süre uzayabilir.

Bu nedenle özel gün ürünü satın alıyor iseniz siparişinizi verirken SİPARİŞ NOTU bölümünde ürünleri kullanacağınız günü mutlaka belirtin. Siparişiniz belirttiğiniz tarihten önce sizde olacak şekilde kargoya verilecektir.

   

 

Genel İade Koşulları:
 
Ambalajında, etiketinde, tanıtma ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilanlarında yer alan veya satıcı tarafından bildirilen, standardında veya teknik düzenlemesinde tespit edilen nitelik veya niteliği etkileyen niceliğine aykırı olan ya da tahsis veya kullanım amacı bakımından değerini veya tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Satın aldığınız malın ayıplı olduğunu anlamanız durumunda, malın veya hizmetin teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde bize başvurarak ödediğiniz bedelin iadesini, ürünün ayıpsız olarak değiştirilmesini veya ayıbın neden olduğu değer kaybının bedelden indirimini talep edebilirsiniz. Ürünün gönderim masrafları size aittir. Tüketici mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Sözleşmede, hizmetin ifasının 7 günlük süre dolmadan yapılması kararlaştırılmışsa, tüketici ifanın başlayacağı tarihe kadar cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcı veya sağlayıcıya aittir.

 

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.
 

 

 

JUST BABY & KIDS / VIP HİZMETİ  ( Özel Dikim ) :

 

Just Baby & Kids kalitesini sadece size özel detaylarla dilediğiniz şekilde dikilmiş olarak teslim alın.

VIP Hizmetimiz ile beğendiğiniz ürünlerimizde farklı renk, desen veya parça ekletme, çıkartma gibi değişiklikleri fiyat farkı ödeyerek yaptırtabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulunmayan ancak sizin beğendiğiniz bir ürünü fotoğrafını bize göndererek Just Baby & Kids kalitesi ile atölyemizde size özel hazırlatabilirsiniz.

 

DİKKAT: Bu gibi siparişlerde ürün size özel üretileceğinden ve tekrar satışı mümkün olmayacağından dolayı ayıplı mal ( üretim hatası ) dışında tüketici cayma hakkı kullanılamaz veya teslim edilen ürün iade yapılamaz.
 
Talep edebileceğiniz ( renk, desen, model gibi ) değişikliklerin mümkün olup olmadığını öğrenmek için siparişinizi vermeden önce lütfen bizimle ( 0533 030 05 70 ) iletişime geçiniz.

 

 

 

 
Garanti Koşulları
 
Tüm ürünlerimiz Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. garantisi altındadır. Hatalı ürünleri, faturası ve ambalajı ile birlikte, tarafımıza göndermeniz durumunda, ürünler incelenecek ve size 3 gün içerisinde konuyla ilgili bilgi verilecektir. Ürünlerin garanti koşulları kapsamında hatalı bulunması durumunda, ürün bedeli kredi kartınıza iade edilecek veya talebiniz doğrultusunda başka bir ürün ile değiştirilecektir.
 

 
Tekstil ürünlerinin kullanımında dikkat edilecek noktalar

 


 
Benzer renkteki ürünler bir arada yıkanmalıdır. Ürünler yıkandıktan sonra bekletilmeden asılmalıdır. Ürünler maximum 30° ısıda yıkanmalı ve yüksek ısıda ütülenmemelidir. Ürünlerin temizliğinde çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Ürünü yıkama talimatlarına kesinlikle uyulmalıdır.

Özel aksesuarlı ( yapıştırmalı boncuk, kağıt veya keçe süsleme gibi ) kıyafetler süslemelerin deformasyonu dikkate alınarak belirtilen maksimum ısılarda ve hassasiyette mümkünse elde yıkanmalıdır.

Aksesuar ürünlerinde tekstil içeren "kurdele,kumaş,ip vb." ürünler silinerek temizlenebilir diğer parçalara ( kağıt çiçek,taş, vb. ) ıslak uygulama yapılması önerilmemektedir. Aksi durumda sorumluluk kabul edilemez.
 

 
TOPLU ALIM :
5 adet ve üzeri alımlarınızda özel fiyat, teslim süresi ve tedarik için sipariş vermeden önce lütfen bize ulaşın…

 

 

Türkiye’nin en özel çocuk - bebek giyim ve aksesuar markası Just Baby & Kids kostümden - özel dikim kıyafetlere, aksesuarlardan - özel dans kıyafetlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet veriyor. Tüm ürünler Miss Tasarım Dikim Atölyesi nde özenle hazırlanarak Türkiye nin ve Avrupa nın dört bir yanındaki müşterileri ile buluşuyor. Bebeğiniz veya çocuğunuz için kaliteli alışverişin keyfini doyasıya ve güvenle just Baby & Kids satış noktalarından veya justbabyandkids.com dan yapabilirsiniz.
justbabyandkids.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, partiavm.com
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller justbabyandkids.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.