Arızalı Yeni Ürün

Ürün size kargo ile ulaştığında kargo paketini kurye nezaretinde açınız Üründe kırılma, ambalajda hasar gördüğünüzde tutanak tutarak ürünü kesinlikle teslim almayınız. Bu kargo firmasından kaynaklanan bir sorun olabilir.

 
Ürün size ulaştığında bozuk olan ürünler “arızalı yeni ürünler” sınıfına girer. 

Bu tip ürünleri, orijinal ambalajında, "aldığınız gibi olmak kaydı" ile faturası ile birlikte doğrudan firmamıza göndermeniz gerekir.  Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır (DİKKAT!). 
Size ulaşan yeni ürün garanti bandı ilk açıldığı anda bozulmuş ise ürünü  anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile  geri iade etmelisiniz. Ürün elimize ulaştıktan sonra 

●Ürün bozuk ve kullanıcı hatası yok ise arızalı üründen firmamız stoklarında mevcut ise birebir değiştirilip müşteriye gönderilir.
●Ürün firmamız stoklarında yok ise ücret iadesi yada ürünün geliş tarihinin müşteriye bildirilerek kabul edilmesi durumunda verilen tarihte yollanılır.

 

Dikkat:  Tarafımıza yapılacak bütün gönderilerin anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile yapılması gerekir.

Türkiye’nin en özel çocuk - bebek giyim ve aksesuar markası Just Baby & Kids kostümden - özel dikim kıyafetlere, aksesuarlardan - özel dans kıyafetlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet veriyor. Tüm ürünler Miss Tasarım Dikim Atölyesi nde özenle hazırlanarak Türkiye nin ve Avrupa nın dört bir yanındaki müşterileri ile buluşuyor. Bebeğiniz veya çocuğunuz için kaliteli alışverişin keyfini doyasıya ve güvenle just Baby & Kids satış noktalarından veya justbabyandkids.com dan yapabilirsiniz.
justbabyandkids.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, partiavm.com
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller justbabyandkids.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.