Neden Just Baby & Kids

   

Bizi Tercih Etmeniz İçin Birkaç İyi Nedeniniz Var..!

   

Bir fikriniz olsun diye memnuniyetinizi sağlamak için sıraladığımız farklılıklara bir göz atabilir, veya merak ettikleriniz için bizi arayabilirsiniz.

     

%100 Samimiyet = %100 Müşteri Memnuniyeti
Tasarımdan paketlemeye her çalışanımız işini severek yapıyor, bunu da size daha sitemize ilk girişinizden, ürününüz size teslim edilene kadar hissettiriyoruz. Ürünlerimizi en özel anlarınız ve en sevdikleriniz için satın aldığınızı biliyor, o an ın bize düşen kısmını kusursuz yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz.
Santral Yok! Beklemek Yok!
Bize ulaşmak istediğinizde sizi elektronik yönlendirmelere, makinelere teslim etmiyoruz. Tasarım aşamasından kargo teslimine kadar her departman temsilcimize iletişim bölümümüzde belirtilen cep telefonlarından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Ödeme Güvenliği ve Kolaylığı
Sitemiz kredi kartı ile ödemelerde üst düzey güvenlikli uluslararası ortak ödeme sistemi olan, bir çok tanınmış markanın da halen kullandığı  PAYU ile çalışmaktadır.Tüm Bankaların Master - Visa Kartı ile, Visa Elektron Kartınızla, BKM Express ile ve Amerikan Express kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. PAYU hakkında detaylı bilgi edinmek için burayı tıklayabilirsiniz.
Kolay Kullanım
Justbabyandkids.com da ürünlerimizi incelemek veya alışveriş yapmak çok kolay. Titizlikle düzenlenen kategorilerle ihtiyacınız olan ürünlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyoruz. Çok kolay bir şekilde siparişinizle ilgili her şeyi yönetebilir, siparişinizin her aşamasını rahatlıkla takip edebilirsiniz.
Sadece Türkiye de değil, dünyanın her yerindeyiz.
Ürünlerimizi sadece Türkiye nin her yerine değil, dünyanın da her yerine teslim ediyoruz. Kargonuz Türkiye nin her yerine Yurtiçi Kargo ile en geç 1-3 işgünü içerisinde teslim ediliyor. Aynı zamanda, bu güne kadar 12 farklı ülkede yüzlerce üyemize ürünlerini DHL Express ile güvenle teslim ettik.
 
Türkiye’nin en özel çocuk - bebek giyim ve aksesuar markası Just Baby & Kids kostümden - özel dikim kıyafetlere, aksesuarlardan - özel dans kıyafetlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet veriyor. Tüm ürünler Miss Tasarım Dikim Atölyesi nde özenle hazırlanarak Türkiye nin ve Avrupa nın dört bir yanındaki müşterileri ile buluşuyor. Bebeğiniz veya çocuğunuz için kaliteli alışverişin keyfini doyasıya ve güvenle just Baby & Kids satış noktalarından veya justbabyandkids.com dan yapabilirsiniz.
justbabyandkids.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, partiavm.com
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller justbabyandkids.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.